Listopad v ZŠS II.

„Listopad, listopad, lístek na zem spad…“ My jsme to podzimní listí sbírali a tvořili nejen z něj, ale i z brambor, o kterých jsme si povídali v rámci „Bramborového týdne“. Už víme, co všechno se z brambor vyrábí a proč je dobré je pravidelně zařazovat do jídelníčku. Navštívili jsme farmu Apolenka, kde jsme si mohli pohladit a nakrmit zvířátka. Udělali jsme si i výlet na Krajský úřad v Pardubicích, kde zhlédli obrázky výtvarné soutěže a odevzdali své hlasy. No, a samozřejmě jsme se pilně učili a své matematické dovednosti procvičili při projektovém dnu „Finanční gramotnost“. Počítání s penězi a hra na obchod se nás baví!

Mgr. Pavla Bišková